strona_glowna_laufen_val_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_vb_hommage_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_duravit_cape_code_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_kolo_modo_do_wklejenia.jpg

Melia

Dokładność, elegancja, bezpieczeństwo i wszechstronność aranżacji to tylko niektóre cechy jakie oferują produkty firmy SanSwiss. Jeśli szukasz kabiny, która musi bezwarunkowo sprostać wymaganiom Twoim i Twojej łazienki to dobrze trafiłeś.

Seria MELIA, najnowszy produkt firmy SanSwiss segmentu premium. Oryginalny design, połączony z niespotykaną funkcjonalnością tworzy produkt z najwyższej półki. Idealnie gładka powierzchnia zawiasów po wewnętrznej stronie szkła, system unoszenia drzwi w momencie ich otwierania zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz, 8mm szkło hartowane z powłoką AquaPerle zapewniającą łatwość i wygodę czyszczenia, to tylko niektóre z wyznaczników nowych standardów kabin prysznicowych. Specjalnie przygotowane tafle szkła umożliwiają przeprowadzenie niespotykanego do tej pory precyzyjnego montażu, niezależnie czy na samych uchwytach kątowych, czy z dodatkowym 10mm profilem wyrównawczym ułatwiającym montaż na nierównych ścianach. Komfortowy sposób zamykania, dwa uchwyty do wyboru, dostępność w wymiarach standardowych jak i specjalnych, wieloelementowe ścianki Walk-in to niektóre z argumentów przemawiających za serią MELIA.

 

Aleotti wszelkie prawa zastrzeżone. Design: internet-media.pl

infolinia +48 22 3130080