strona_glowna_laufen_val_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_vb_hommage_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_duravit_cape_code_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_kolo_modo_do_wklejenia.jpg

Subtelne linie, czyste formy

Trzy rozmiary owalnych umywalek nablatowych wykonanych z DuraCeram® robią wrażenie swoimi subtelnymi liniami, dużymi wewnętrznymi misami oraz czystymi krawędziami. Opcjonalne szkliwienie na zewnątrz jest dostępne w satynowym macie w kolorach białym, szarym oraz piaskowym. Kontrast z połyskliwym białym wnętrzem umywalki podkreśla niepowtarzalność tej serii, wyjątkowej w dotyku i wyglądzie.

Duża umywalka stawiana

Dzięki niezwykle cienkiemu rantowi, owalna umywalka ma obszerne wnętrze. Dodatkowo, oprócz klasycznego wariantu, szkliwienie na zewnątrz jest dostępne w satynowym macie w kolorach białym, szarym oraz piaskowym. Kontrast z połyskliwym białym wnętrzem umywalki podkreśla niepowtarzalność tej serii, wyjątkowej w dotyku i wyglądzie.

Mała umywalka

Luv oferuje także rozwiązania do małych łazienek i łazienek gościnnych. Zintegrowana półka w małej umywalce może służyć jako praktyczne miejsce na przybory toaletowe, takie jak na przykład mydło.

Ponadczasowy design

Konsole meblowe idealnie harmonizują z umywalkami, dodatkowo ich wysokość można regulować. Konsole dostępne są w kolorach lakieru: Biały Satynowy Mat, Biały Nordic, Taupe, Kamienna Szarość, Light Blue oraz Night Blue. Blaty konsoli z kamienia kwarcowego w trzech wariantach kolorystycznych oraz blat drewniany z drewna orzech amerykański stanowią dopełnienie powierzchni lakierowanych.
Konsole mebloweKonsole Luv wykonane są z kamienia kwarcowego lub z litego drewna orzecha amerykańskiego. Delikatne krawędzie blatów pięknie harmonizują z owalną forma umywalki, a cienkie ranty wprowadzają do łazienki lekkość i elegancję.

Lustra XXL
 
Serię LUV dopełniają lustra w trzech szerokościach od 500 do 1600 mm ze zintegrowaną funkcją przyciemniania oraz opcją podgrzewania lustra. W uzupełnieniu do standardowej 800 mm wysokości lustra, wszystkie modele są również dostępne w wysokości 1200 mm. Oświetlenie LED w górnej krawędzi lustra oraz opcja światła nastrojowego gwarantuje optymalne natężenie oświetlenia do 700 luxów.
Perfekcyjnie skoordynowaneWanny LUV wykonane są z wysokiej jakości materiału DuraSolid A, dzięki czemu są matowe, ciepłe i przyjemne w dotyku. Są dostępne w wersji wolnostojącej, przyściennej oraz narożnej (lewej lub prawej). Opcjonalnie wanna może zostać wyposażona w system hydromasażu Air (wyłącznie w wersji przyściennej oraz narożnej) lub w moduł dźwiękowy, który jest sterowany za pomocą Bluetooth. Wanna wolnostojąca jest dostępna opcjonalnie z modułem dźwięku, obsługiwanym za pomocą Bluetooth. Wersja przyścienna i narożna również są dostępne z modułem dźwięku, a dla tych, którzy pragną dodatkowego komfortu, z systemem hydromasażu Air system.

Zalety
 
Seria LUV duńskiej projektantki Cecilie Manz jest minimalistyczna, a zarazem bardzo elegancka.UMYWALKI

+ Design: owalny kształt, styl: elegancki
+ Koncepcja zarówno do dużych łazienek, jak i łazienek dla gości
+ Szkliwienie na zewnątrz dostępne w matowych kolorach

WANNY
+ Kontynuacja stylu i kształtu umywalek
+ Opcjonalnie możliwość zamontowania baterii na rancie w wersji narożnej oraz przyściennej
+ Opcjonalnie z systemem hydromasażu Air-System oraz modułem dźwięku

SZAFKI, KONSOLE I LUSTRA
+ Atrakcyjne wykończenie w matowym lakierze
+ Nóżki z regulowaną wysokością
+ Konsole: kamień kwarcowy
+ Generacja luster z obsługą bezdotykową

źródło: DURAVIT Polska

Aleotti wszelkie prawa zastrzeżone. Design: internet-media.pl

infolinia +48 22 3130080