strona_glowna_laufen_val_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_vb_hommage_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_duravit_cape_code_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_kolo_modo_do_wklejenia.jpg
- Projektowanie - Projektowanie 1

txt_03.jpgNasza oferta dotyczy projektowania wnętrz. Ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie dobrą architekturę. Rozumieją jakie znaczenie dla komfortowego funkcjonowania ma dobrze zaprojektowana otaczająca nas przestrzeń, każdy jej szczegół i detal.

Oferujemy wiedzę i doświadczenie naszych architektów. Ta wiedza przełoży się na projekty funkcjonalne, wygodne w eksploatacji, trwałe a także niepowtarzalne, ponadczasowe i efektowne.

Projekty wnętrz tworzone przez naszych projektantów to projekty które w pełni odpowiadają przedstawionym przez Klientów wymaganiom. Oferujemy projekty w różnych stylach, dopasowujemy klimat projektu do osobowiści użytkownika wnętrza. Proponujemy rozwiązania funkcjonalne uwzględniające nowoczesne technologie. Dzięki naszemu doświadczeniu zaprojektowane przez nas wnętrza są wygodne, praktyczne i klimatyczne, a zarazem ekskluzywne i eleganckie.

W zakresie projektowania wnętrz oferujemy:
- Projekty koncepcyjne
- Projekty mebli
- Rysunki wykonawcze
- Nadzory autorskie
- Projekty + realizacja pod klucz

Osoby zainteresowane wykonaniem projektu prosimy o kontakt: tel. 22 313.00.80 lub 22 331.22.80, e-mail: aleotti@aleotti.pl
Aleotti wszelkie prawa zastrzeżone. Design: internet-media.pl

infolinia +48 22 3130080