strona_glowna_laufen_val_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_vb_hommage_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_duravit_cape_code_do_wklejenia.jpgstrona_glowna_kolo_modo_do_wklejenia.jpg
- Współpraca - Architekci

Handlowcy

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy przeszli wszystkie szkolenia u współpracujących z  nami producentów, posiadają wiedzę na temat szczegółów instalacyjnych i technicznych oferowanych przez nas materiałów. Od początku naszej działalności koncentrujemy się na współpracy z architektami i projektantami wnętrz, znamy dobrze potrzeby jakie mają projektanci w swej pracy i problemy z jakimi zmagają się na etapie realizacji swych koncepcji oraz współpracy z klientami. Za kluczowe wartości uznajemy rzetelną informacje o dostępności oferowanych materiałów, odpowiedzialność za proponowane rozwiązania techniczne oraz aktywną obsługę współpracujących z nami projektantów. Na wizje projektantów odpowiadamy rozwiązaniami – znajdujemy produkty o odpowiednich kolorach, kształtach i rozmiarach, takie które pasują do designu, założonego budżetu oraz terminów realizacji. W naszym portfolio posiadamy wiele produktów, z których wspólnie wybieramy te najodpowiedniejsze.  

Logistyka i dostępność produktów

Nasz magazyn wysokiego składowania, na pięciu poziomach wypełniony jest produktami potrzebnymi do realizacji wizji architektonicznych. Własny transport ułatwia elastyczność dostaw do Państwa klientów, a kontrola jakości produktów opuszczających nasz magazyn zapewnia ciągłość procesu budowlanego.

Salony

Ekspozycje w naszych salonach mają przede wszystkim stanowić wygodny warsztat pracy dla projektantów i ich klientów. Nasze ekspozycje opierają się na próbkach i wzorach materiałów, ale również na gotowych rozwiązaniach w ten sposób nasze salony dostarczają inspirację, a my prezentujemy nasze indywidualne podejście do każdego tworzonego projektu.

Szkolenia

W pracy projektanta znajomość produktów, trendów w designie, nowości materiałowych oraz możliwość wymiany poglądów z innymi projektantami jest jedną z kluczowych elementów warsztatu pracy projektantów. ALEOTTI organizuje szkolenia z zakresu znajomości produktów, nowości produktowych, rozwiązań technologicznych oraz ogólnej wiedzy o designie przez prezentację realizacji słynnych światowych projektantów.

Kontakt:

Piotr Redlik

Mail: predlik@aleotti.pl

Tel.: 502 597.361

Aleotti wszelkie prawa zastrzeżone. Design: internet-media.pl

infolinia +48 22 3130080