Bugnatese – Sklep Warszawa

Bugnatese to firma, która uwagę na każdym szczególe. Siła tradycji, wraz z jakością usług, jest coraz bardziej związana w głowach klientów z produkcją we Włoszech. W codziennej pracy Rubinetterii Bugnatese wyraża się pasja, chęć innowacji i rozwoju, przeciwstawiające się pokusie robienia skrótów. Firma została założona w Bugnate di Gozzano przez Cipriano Marietta w 1950 roku.

Każdy kran i armatura zaprojektowana przez rodzinę Marietta, do łazienki lub kuchni, jest stworzony w imię designu i dbałości o każdy szczegół i jest dopasowana do gustu każdego współczesnego klienta. Wśród wielu ewolucji na rynku, które firma mogła śledzić, aby być konkurencyjnym i radzić sobie ze zmianami we współczesnym świecie, Rubinetteria Bugnatese wybrała najmądrzejszą drogę, w duchu innowacji i designu. Firma kierowana przez spadkobierców Marietty, najpierw Gianfranco, a następnie jego synów Lorenę i Gabriele, postanowiła podjąć nowe wyzwanie i konkurować na rynkach międzynarodowych. Wynik? Włoska wysoka jakość została wprowadzona na całym świecie.

Dostępne są produkty w trzech liniach estetycznych: Moderno, Classic, Professional.  W kolekcji Moderno znajdziemy nowoczesne i bezkompromisowe modele: Stone, Planet, Waterfall, Inside, Kristal, Smart oraz Naxos. W linii Classic Bugnatese proponuje klientom ponadczasowe formy o nieskazitelnej jakości. Oxford, Lem, Lady, Oxford Kristal, Vintage, Athena i Maya to tylko nieliczne z modelii dostępnych w serii. W linii Professional znajdziemy czyste minimalistyczne, praktyczne formy, w postaci modeli Century, Xara, Venus lub Venus Eco.

W jakże bogatej ofercie firmy Bugnatese znajdziemy również zestawy prysznicowe i krany kuchenne (również w trzech seriach).

Salon (sklep) łazienkowy Bugnatese Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz