Cielo – Sklep Warszawa

Cielo narodziło się z pomysłu Alessia Coramusi, potomka rodziny mistrzów garncarstwa parających się tym rzemiosłem od późnych lat 1800, w celu nowego wykorzystania tego szlachetnego surowca, oraz tworzeniu z niego innowacyjnych i oryginalnych kolekcji mebli łazienkowych, ale jednocześnie ponadczasowych i ściśle związanych z tradycją rzemiosła. Kolekcje Cielo mają rozpoznawalny, innowacyjny, elegancki i funkcjonalny design. Ceramika jest szlachetnym materiałem, stosowanym i rozpowszechnianym od stuleci dla przedmiotów o dużej wartości, ale jednocześnie jest to materiał, który jest trudny do kształtowania i kontrolowania, z którego mogą powstać wyjątkowe produkty jako połączenie piękna, jakości i odporności materiału. W ofercie włoskiej marki znajdziemy: umywalki, meble łazienkowe, toalety i bidety, brodziki prysznicowe, wanny, lustra i pisuary.

Do najbardziej znanych i docenianych kolekcji firmy Cielo należą Siwa, Multiplo, Kyros oraz Elle. Sugestywne formy, umywalka o kolonialnym smaku, spoczywająca na kozłach i zwiększająca nieskończoną przyjemność relaksu w łazience, jak po długiej podróży to charakterystyka serii Siwa. Multiplo to z punktu widzenia estetyki przemysłowej inteligentne rozwiązanie do wyposażenia łazienki w dynamiczny i wszechstronny sposób. Niewiele elementów ożywia wiele kombinacji. Kyros – mocny, rygorystyczny projekt i wyjątkowy design to zgrabna i minimalistyczna propozycja, która jest w stanie przedstawić współczesną kreatywność. Elle jest to natomiast liniowy design i kwadratowy kształt, ozdobiony kultową miękkością ceramiki. Jeden projekt, nieskończone kombinacje.

Do innych znanych i często wybieranych przez klientów serii Cielo należą: Delfo, Sella, Plinio, Modulo, I Catini, Milano, I Narcisi, Arcadia, Shui, Shui Comfort, Fluid, Smile, Opera, Era i Le Giare.

Dla marki Cielo od lat projektują sławy światowego design i prekursorzy nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie architektury wnętrz. Niektórymi ze sław świata projektantów sztuki użytkowej, którzy tworzyli dla Cielo są Karim Rashid, duet Andrea Parisio & Giuseppe Pezzano, 5.5 Designers, Luca Cimarra, Claudio Silvestrin, Marco Piva, Paolo D’Arrigo oraz Marco Casamonti.

Salon (sklep) łazienkowy Cielo Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz