DUBIEL VITRUM – Sklep Warszawa

Dubiel Vitrum to polska, nowoczesna firma, której domeną jest: profesjonalna obróbka szkła, produkcja luster oraz wyróżniającej się jakości szklanych elementów wyposażenia wnętrz, w tym łazienek. Przetwarzanie szkła na potrzeby architektury wnętrz i budownictwa, a przede wszystkim produkcja szkła bezpiecznego to specjalność firmy Dubiel Virtum. Wszelkie produkty tej prężnej, polskiej marki, a przede wszystkim lustra charakteryzują się idealną jakością wykonania. Projekty są zgodne z bieżącymi trendami światowego design i pozwalają na ich stosowanie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Marka Dubiel Virtum nie zatrzymuje się jednak tylko na lustrach i obróbce szkła. Firma wytwarza również meble szklane. Są one wyjątkowo proste, o czystych formach, z pewnością wpadające w gusta najbardziej wymagających klientów. Zgodne ze współczesnym światowym designem, zawierają szkła o różnych grubościach i kolorach, a precyzja ich wykonania nie pozostawia nic do dodania. Całości dopełnia precyzyjne wykończenie krawędzi i innowacyjne metody klejenia szkła. W ofercie znajdziemy między innymi: regały wiszące, regały stojące, szafki, bryły, ławy i stoły.

Firmę Dubiel Vitrum cechuje innowacyjne podejście do obróbki szkła. Chętnie podejmują się trudnych realizacji. Na dziś dzień Dubiel Vitrum jest liderem rynku w Polsce w zakresie produkcji   luster. Dubiel Vitrum stawia na jakość. Spełnia wysokie wymagania stawiane przez najbardziej wymagających klientów. Od lat produkty firmy cieszą się dużym uznaniem w branży. W asortymencie firmy znajdziemy: lustra z oświetleniem, lustra bez oświetlenia, lustra do samodzielnego montażu, lustra w ramach, płytki lustrzane i półki szklane. Linia Spectum to najbardziej rozpoznawalna linia marki.

Salon (sklep) łazienkowy Dubiel Vitrum Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz