Franke – Sklep Warszawa

franke-logo

Firma Franke to producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Od ponad 100 lat produkuje zlewozmywaki, zlewy kuchenne, baterie, sprzęt AGD (płyty indukcyjne, okapy, piekarniki, zmywarki), rozdrabniacze odpadków i akcesoria kuchenne.

Franke granitowy zlew Shadow Grey

Wszelkie produkty firmy Franke zostały zaprojektowane w taki sposób by zaspokajać wszelkie potrzeby klientów i idealnie wpasowywać się w ich styl życia. Głównym celem marki jest umożliwienie klientom osobistego doświadczenia przyjemności wynikającej z gotowania, spędzania czasu i jedzenia w kuchni zaopatrzonej w ich produkty.

Franke zlew stal szlachetna

Hasło firmy brzmi: „Make It Wonderful”. Franke, swoimi produktami, chce ułatwić swoim klientom codzienność i urozmaicić ją. To właśnie codzienność inspiruje zespół projektantów tej firmy. Pragną oni tworzyć kuchnię w której wszystko ze sobą współgra estetycznie, ma określoną predestynację i współpracuje przy przygotowywaniu posiłków. Zespół Franke ciężko pracuje by połączyć funkcjonalność i design z najwyższej półki.

Franke Lifestyle

W szerokim asortymencie firmy znajdziecie Państwo ogromny wybór faktur, materiałów i kolorów, dzięki którym można dopasować kuchnię idealnie do Państwa stylu, pragnień i potrzeb. Franke korzysta przy produkcji swoich produktów tylko i wyłącznie z materiałów najwyższej jakości i innowacyjnych metod produkcji, dzięki czemu produkty mogą służyć klientom przez długie lata.

Pescara by Franke

Salon (sklep) łazienkowy Franke Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz