Instal Projekt – Sklep Warszawa

Instal Projekt Logo

INSTAL-PROJEKT to jeden z liderów w branży grzewczej. Ta polska firma działa nieprzerwanie od prawie 40 lat. Marka zajmuje się produkcją grzejników centralnego ogrzewania oraz suszarek elektrycznych. 

Instal Projekt grzejnik 2

Ponadto w ofercie firmy znajdziemy akcesoria do oferowanych produktów. Misją firmy jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych produktów, by życie ich klientów stawało się lepsze. Inspiracje czerpią z otoczenia, po prostu z życia codziennego. INSTAL-PROJEKT jest innowatorem na rynku, co roku wprowadza, do swojej już bogatej oferty, ponad 20 nowych pozycji. 

Instal Projekt grzejnik 4

 

Firma z pasją tworzy nowe modele z nieszablonowymi rozwiązaniami. Dla spółki INSTAL-PROJEKT bardzo ważna jest też jakość ich produktów. W procesie produkcyjnym wykorzystują jedynie najwyższej jakości materiały i półprodukty. Dostarczając swoim klientom solidne produkty, stworzyli sobie rzeszę wiernych klientów. 

Bardzo ważny dla firmy INSTAL-PROJEKT jest design ich produktów, dlatego współpracuje ona ze znanymi projektantami. Do najbardziej znanych i najchętniej wybieranych przez klientów grzejników firmy INSTAL-PROJEKT należą: Code, Zebra, Drada, Makao, Poppy, Retto, Modo, Stick, Stick Level, Slim i Nameless. 

Instal Projekt grzejnik

Cała oferta marki jest podzielona na segmenty. Segment LIGHT to najtańsze grzejniki, BASIC to ekonomiczne grzejniki, TRENDY oferuje nam grzejniki korzystne. ELEGANT DESIGN proponuje klientom grzejniki o niebanalnym, eleganckim designie, a MODULUS grzejniki elastyczne. W segmencie ELECTRO znajdziemy funkcjonalne suszarki elektryczne, w HEAT UP! ergonomiczne grzałki elektryczne, a w segmencie BOUTIQUE niezbędne akcesoria. INSTAL-PROJEKT jest firmą która działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Instal Projekt grzejniki Tubus

Salon (sklep) łazienkowy INSTAL-PROJEKT Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz