LOVE – Sklep Warszawa

Love salon Warszawa

Love to nowa, powstała z marki Novagres w 2008 roku, firma zajmująca się płytkami łazienkowymi firma. Po zmianie nazwy, firma zaczęła realizować nowy koncept i tworzyć w nowym designie, dzięki czemu zjednała sobie wielu klientów. 

Love Precious

Głównym celem marki Love jest tworzenie eleganckich, ekskluzywnych wnętrz o niepowtarzalnej atmosferze za sprawą swoich produktów, by klienci mogli cieszyć się nimi każdego dnia. Obecnie firma Love jest jednym z liderów rynku płytek ceramicznych. Swoją pozycję zawdzięcza stałym poszukiwaniom innowacyjnych metod produkcji, by zaspokoić potrzeby swoich klientów. 

Love Wildwood

Niezwykła dbałość o szczegóły techniczne i najmniejsze detale wzornictwa sprawia że Love wybija się wśród konkurencji. Charm, Canyon, Fusion, Place, Wildwood oraz Loft to najbardziej popularne wśród klientów kolekcje Love, które łatwo wpasowójuą się w każdy typ wnętrz – od loftowych po te w skandynawskim stylu. Ponadto innymi znanymi seriami płytek ceramicznych tej firmy są: Ground, Royale, Light, Parfum, Wonder, Blend, Acqua, Nest, Aroma, Precious, Urban, Avenue, Essentia, Core, Tree, Dawn, Arena, Splash i Marble. 

Love płytki Sklep Warszawa

Oprócz tego firma Love dba o środowisko naturalne, wprowadzając energooszczędne rozwiązania do swoich produktów na etapie ich projektowania oraz wykorzystując przyjazne środowisku metody produkcji.

Love płytki Salon Warszawa

Salon (sklep) łazienkowy LOVE Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz