Massi – Sklep Warszawa

Massi to gotowe pomysły na zestawy produktów łazienkowych o dopracowanym, wszechstronnym designie, których jakość znacznie przewyższa cenę. Jest to polska firma rodzinna, która została założona z inicjatywy dwóch braci. Jako firma rodzinna dbają szczególnie o uczciwość wobec pracowników, partnerów i klientów. Uczciwość i zaufanie oparte na wzajemnym szacunku to podstawowe wartości firmy. Sposób, w jaki radzą sobie z codziennymi wyzwaniami sprawił, że Massi, z małej rodzinnej firmy, stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek w branży wyposażenia łazienek!

Produkty firmy Massi to synteza nowoczesnego, oryginalnego design i doskonałej jakości. Niebanalny design to znak rozpoznawczy, do którego należałoby jeszcze dołożyć wysmuklone kształty i odrobinę delikatnej elegancji. Produkty Massi mogą przybierać bardzo różne kształty, ale w każdym modelu pozostają one harmonijne i wprowadzają poczucie luksusu. Oferta Massi składa się m.in. z: armatury łazienkowej, ceramiki sanitarnej, systemów odpływowych, wanien wolnostojących, kabin prysznicowych i akcesoriów łazienkowych. Zgodnie z filozofią firmy, produkty, które dostarcza Massi, zapewnią użytkownikom równie mocne doznania estetyczne oraz zmysłowe.

Do nowatorskich rozwiązań wprowadzonych przez firmę należy m.in. wisząca miska WC, trzymana przez specjalny stelaż podtynkowy. W wannach stosują syfon z korkiem klik-klak, pozwalającym osiągnąć wysoką wygodę użytkowania, a same formy często odbiegają od oklepanych kanonów.

Do najbardziej rozpoznawalnych serii marki należą: INDO, KUGEZA, ELEGANT, BREVIS, WALL, THERMO, SIMPLE, STRETO, METRICO, MOONLIGHT, MODERN oraz BELLIS.

Salon (sklep) łazienkowy Massi Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz