NEW TRENDY – Sklep Warszawa

NEW TRENDY to nowoczesna i dynamiczna polska firma, która nieprzerwanie rozwija się od 2006 roku z bazą klientów w całym kraju i poza jego granicami. Oferuje kabiny prysznicowe o najwyższej jakości, zgodne z wymaganiami rynku. Poza kabinami w asortymencie firmy znajdziemy: drzwi prysznicowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe, meble łazienkowe, ceramikę łazienkową, deszczownice, systemy odwadniania i akcesoria do pielęgnacji. Każdy produkt firmy jest połączeniem znajomości nowoczesnych technologii i wzornictwa na światowym poziomie. Siłą napędową sukcesu NEW TRENDY jest pasja, którą mierzy zadowolenie rzeszy klientów. Wiedzą, jak cenna jest dbałość o szczegóły, dlatego tworzą produkty zgodnie z najnowszymi światowymi trendami i wzorami, używając wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Lubią pokazywać najnowsze trendy, inspirować i tworzyć niepowtarzalny design. Produkty NEW TRENDY wyrażają osobowość mieszkańców, tworząc harmonijne, piękne i unikalne wnętrza.

W ofercie NEW TRENDY znajdziemy trzy linie produktów: PLATINUM, GOLD i SILVER. W linii PLATINUM współczesny styl inspirowany jest minimalizmem, prostotą linii i efektownym wykończeniem. Obecne są kombinacje szkła i wysokiej jakości chromowanych detali oraz dużo przestrzeni i światła. Do linii należą modele: EVENTA, DIORA, IKARI, NEGRA, NEW MODUS, NEW MODUS BLACK, PERFECTA, PORTA, REFLEXA, ULTIMA. Klasyczny styl stale doskonałe kształty i proporcje charakteryzują serię GOLD. Symetria połączeń tworzy harmonijną kompozycję, która świetnie wygląda w każdej przestrzeni. Do linii należą między innymi modele: ALTA, ALTA III, NEW AZURA, NEW CORRINA, NEW KOMFORT BLACK, NEW MAXIMA, NEW MERANA, NEW PRACTIC, NEW RENOMA, NEW RONDO, NEW SOLEO BLACK oraz SENSI. Linia SILVER to tradycyjny design stworzony dla wygody użytkownika. Praktyczne spełnienie oczekiwań zgodnych z zaaranżowaną przestrzenią. Do linii należą modele: NEW VARIA, NEW VARIA BLACK, FERIA, DEVERA.

Kabiny prysznicowe NEW TRENDY wkroczyły w świat nowoczesnego design. Urzekają pięknem i perfekcją. W produkcji zastosowano materiały wysokiej jakości i przywiązano dużą wagę do szczegółów, aby zapewnić komfort użytkowania, harmonię i czysty luksus. Szeroka gama oferowanych produktów obejmuje tace, umywalki, meble łazienkowe, panele prysznicowe, zestawy prysznicowe i systemy odpływowe. Produkty oferowane przez NEW TRENDY są obecne na więcej niż kilku rynkach międzynarodowych. Rynki eksportowe obejmują między innymi Niemcy, Holandię, Czechy i Rosję.

Salon (sklep) łazienkowy NEW TRENDY Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz