Oristo – Sklep Warszawa

ORiSTO Sp. z.o.o.  jest silną i stabilną firmą o tradycyjnych wartościach, której początki sięgają 1933 roku, a obecny kształt zawdzięcza pracy i doświadczeniu czterech pokoleń pracowników i Rodziny Ornowskich. W ofercie firmy znajdziemy najwyższej jakości meble łazienkowe oraz umywalki stawiane i meblowe. Meble o uniwersalnym charakterze, właściwie dopasowane do łazienek utrzymanych w stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej to nie lada wyzwanie. Meble ORiSTO można tak właśnie scharakteryzować. Nie można zapomnieć również o niezaprzeczalnych walorach funkcjonalnych, jak i estetycznych produktów tej firmy. 

Wyjątkowa ochrona przed wodą i wilgocią – płyty odporne na wilgoć, obrzeże wodoodpornym klejem i wodoodporne lakiery. Meble ORiSTO są wyposażone w systemy łagodnego zamykania lub pchania do otwierania. Wszelkie wyroby firmy objęte są pięcioletnią gwarancją. Do najchętniej kupowanych kolekcji należą: Sun, Silver, Opera, Brylant, Horyzont, Flow, Anna, Wave, Beryl oraz najnowsze linie – Montebianco, Bold i Siena.

Podczas projektowania kolekcji MODENA, głównym celem było stworzenie funkcjonalnych produktów, które są wygodne w użyciu i ponadczasowe. Dzięki temu powstała elegancka kolekcja z intrygującym detalem, zwracająca uwagę na jakość designu i innowacyjny styl. Korpusy mebli sprawiają wrażenie lekkości dzięki elegancko fazowanym krawędziom oraz wyrafinowanym i precyzyjnie wykonanym połączeniom. Kojarzy się z niekonwencjonalnym uchwytem, ​​delikatnie frezowanym na powierzchni frontów. OPAL to jedna z kilku kolekcji ORiSTO wyposażonych w zakrzywione fronty. Ta wyrafinowana technologia pozwala zamknąć przestrzeń szuflady w proporcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie formie. Szafki pod umywalką, dzięki swojemu kształtowi i możliwości montażu narożnego, sprawdzą się również w małych łazienkach. Idealnie dopasowana syntetyczna umywalka i wysokiej jakości chromowane uchwyty harmonizujące z połyskiem lakieru z przodu – wszystko to tworzy obraz spójnego wizualnie, funkcjonalnego i kompaktowego rozwiązania.

Salon (sklep) łazienkowy Oristo Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz