Raw Decor – Sklep Warszawa

Raw Decor Logo

Raw Decor, założona w 2013 roku firma przez rodzeństwo pragnące powrócić do rodzinnej tradycji, szczelnie wypełniła niszę na rynku okładzin ściennych i podłogowych, proponując klientom niesamowite mozaiki, idealnie wpisujące się w najnowsze trendy w światowym designie. 

Raw Decor

Produkty Raw Decor łączą w sobie niebanalny design, perfekcję wykonania i szczególną dbałość o szczegóły. Do najważniejszych cech wyrobów firmy Raw Decor należą solidność i wytrzymałość. Sprzyjają one również utrzymaniu porządku. W procesie produkcyjnym wartością nadrzędną jest zachowanie najwyższej jakości.

 

Znakiem rozpoznawczym tej polskiej marki są ceramiczne mozaiki. W ofercie znajdziemy zarówno modele ścienne jak podłogowe, wszystkie utrzymane w eleganckim stylu o prostych formach. Raw Decor stawia na nowoczesny design i prezentują to co najlepsze w polskim wzornictwie na rynku międzynarodowym. Wszystkie produkty obecne w ofercie Raw Decor charakteryzują się purystycznymi, eleganckimi, ponadczasowymi formami. 

Raw Decor Cubes

Paleta kolorystyczna jest bardzo szeroka: każdy wzór jest dostępny w trzech nieprzemijalnych kolorach – bieli, czerni i szarości, a niektóre z modeli dodatkowo są dostępne w błękicie, niebieskim, różnych odcieniach szarości i innych kolorach. Paleta barw jest stale rozbudowywana o nowe kolory i odcienie. Ponadto Raw Decor oferuje mozaiki w powierzchniach wykończenia – matowym i szklistym oraz różnych kształtach np. heksagonalnym, arabesce, cegiełce i jodełce.

 

Raw Decor Hexagon

Wszystkie wyroby firmy niezależnie od kształtu i koloru prezentują się niesamowicie w kuchniach i łazienkach, dzięki swojej oszczędnej formie wpasowując się we wnętrza o różnych stylach. Poza ofertą mozaik, Raw Decor w sprzedaży posiada również ceramikę dekoracyjną, którą można nadać wnętrzom niepowtarzalny, przytulny klimat.

Raw Decor Arabeska

Salon (sklep) łazienkowy Raw Decor Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz