Settecento – Sklep Warszawa

Setteneco Logo

Settecento, a właściwie “Settecento – Mosaici e Ceramiche D’Arte”, to włoska firma, założona w 1969 roku w Fiorano. Na dziś dzień Settecento to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, najaktywniejszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na rynku. Marka wytwarza wysokiej jakości płytki ceramiczne, czerpiąc to co najlepsze z wielowiekowej, włoskiej tradycji wyrabiania ceramiki. 

Settecento Coli Wow

Dla Settecento ważna jest też innowacyjność, dlatego stale udoskonalają swoje produkty, dopracowując je w najmniejszych szczegółach. Settecento dba też o niebanalny, awangardowy design swoich produktów, zatrudniając najlepszych projektantów na rynku, by tworzyć nowe trendy na rynku ceramiki sanitarnej. 

Settecento Crayons

Najbardziej znane serie marki Settecento, które są jednocześnie tymi najczęściej wybieranymi przez klientów to serie Crayons, Evoque, Inside21, Maya Azteca, Naturalia, New Loft, New Yorker, Primitive, Proxi, Samarcanda, Smarties, Square, Steve Kaufman, Terrae, The Club, The Traditional Style, The Wharfs, Urban Mood, V-Stone, Vintage, Wooddesign i Zero.6. 

Settecento Ermitage

Ponadto dla firmy niezwykle ważne są działania, mające na celu ochronę środowiska naturalnego, dlatego inwestują w energooszczędne rozwiązania produkcyjne, a ich wyroby są w jak największym stopniu przetwarzalne.

Settecento

Salon (sklep) łazienkowy Settecento Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz