VEDO – Sklep Warszawa

VEDO – firma handlowa bazująca na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży sanitarno – grzewczej. Od lat niezmiennie proponują swoim klientom najwyższą jakość w najlepszej cenie.  W swojej ofercie, VEDO przedstawiają jedynie starannie wyselekcjonowane produkty sprawdzone w wielu testach na każdym etapie produkcji, wykorzystujących najnowsze technologie i wzornictwo zgodne z wiodącymi trendami.

Słynąca z wysokiej jakości produktów marka troszczy się o środowisko dbając o wykorzystywanie surowców w jak największym stopniu oraz wdrażając przyjazne naturze metody produkcji. Po kilku dekadach, zdobywszy doświadczenie VEDO ustabilizowała swoją pozycję na rynku jako jedna z wiodących marek i skupiła na designie jako na najwyższej wartości. VEDO w swej ofercie stawia na różnorodność, oferując klientom szeroki wachlarz wyrobów, które ciszą klientów każdego dnia. Żaden produkt VEDO nie jest zwyczajny, ale wyjątkowy. Oferują projekty, które odzwierciedlają Twoją indywidualność – z odrobiną ponadczasowości w liniach.

W ofercie firmy znajdziemy: baterie (w tym kuchenne), baterie termostatyczne, systemy natryskowe, systemy odpływowe, akcesoria do armatury oraz armatura czasowa. Baterie dostępne w wielu wykończeniach, więc każdy znajdzie baterię dopasowaną do wystroju wymarzonego wnętrza. Do najczęściej wybieranych przez klientów modeli baterii należą: Desso, Sette , Nero, Cento, Otto, Mito, Lukka, Black Line Move, Vara Chrom, Vara Brąz, Etros Chrom, Victorian Brąz. W ofercie również innowacyjne deszczownice VEDO – urządzenia dzięki którym zaznasz luksusu godnego SPA w zaciszu swojej łazienki.

Salon (sklep) łazienkowy VEDO Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz