VICTORIA + ALBERT BATHS – Sklep Warszawa

Victoria + Albert Baths to brytyjska marka o światowej renomie, która tworzy piękne wolnostojące wanny i umywalki. Ponadto w ich ofercie znajdziemy armaturę, meble łazienkowe i akcesoria. Założona w 1996 r. z zamiłowania do kąpieli i kąpieli, organizacja ma główną siedzibę w Wielkiej Brytanii i dedykowane południowoafrykańskie zakłady produkcyjne. Dziś międzynarodowe korzenie Victoria + Albert łączą globalne działania projektowe, sprzedażowe i marketingowe z wewnętrzną produkcją, aby dostarczać luksusowe, trwałe produkty.

Jako najwyższy poziom jakości i stylu, linia modeli zawiera inspirujące, wolnostojące projekty wanien wykonane w 100% z QUARRYCAST™, mieszanki Volcanic Limestone™ i żywic o wysokiej wydajności. Naturalnie biały, każdy przedmiot jest ręcznie wyrabiany przez rzemieślników. Od pierwszej wolnostojącej wanny, Victoria + Albert Baths dążyła do zostania innowacyjnymi projektantami produktów i liderami rynku na rynku wolnostojących kąpieli. Nowe, ekscytujące premiery utrzymują markę na czele międzynarodowego rynku luksusowych łazienek.

W ofercie Victoria + Albert Baths znajdują się dwie główne kolekcje, tradycyjna i nowoczesna, obie oferujące liczne rozwiązania projektowe dla każdego projektu łazienki, czy to dużego, czy małego. Dzięki dodaniu szeregu baterii i akcesoriów możesz stworzyć całkowicie skoordynowaną i harmoniczną łazienkę. Victoria + Albert są dumnymi członkami British Institute of Interior Design i American Society of Interior Designers. Wszystkie produkty QUARRYCAST™ zostały przetestowane zgodnie ze standardami UPC i cUPC, a każdy klasyczny biały model jest objęty 25-letnią gwarancją konsumenta. Wybierz wannę lub umywalkę od Victoria + Albert i zrelaksuj się – dokonałeś inwestycji, która będzie trwać przez całe życie.

Victoria + Albert Baths stale wprowadza do swojej oferty świeże pomysły, aby utrzymać je w czołówce designerskich rozwiązań w łazience. Kolekcja Amiata to pierwszy w historii projekt współpracy Victoria + Albert. Kolekcja została zaprojektowana przez włoskich projektantów Sandro Meneghello i Marco Paolelli i składa się z wanny i umywalki Amiata. Oba są wyjątkowymi i efektownymi elementami o eleganckich proporcjach i wyrafinowanych detalach, które zwiększają pasję Victoria + Albert Baths do projektowania i rozwoju produktu.

Salon (sklep) łazienkowy Victoria + Albert Baths Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz