Vola – Sklep Warszawa

VOLA została założona w 1968 roku w Danii przez Arne Jacobsena. Rewolucyjna propozycja nowego typu baterii ściennych wkroczyła wtedy na rynek. Wyobraził sobie projekt, w którym wszystkie mechaniczne części miksera są ukryte, pozostawiając odsłonięte tylko uchwyty i wylewkę. W tym czasie była to zupełnie nowa koncepcja, ale Jacobsen zdał sobie sprawę, że pomysł ten w połączeniu z jego funkcjonalnym podejściem do projektowania można rozwinąć. Mając na uwadze tę podstawową zasadę, opracowano prosty i zwięzły projekt VOLA, który znamy dzisiaj.

Dziś VOLA stała się międzynarodową marką, zachowując jednocześnie oryginalne zasady doskonałego wzornictwa i funkcjonalności. Stworzenie i wyprodukowanie projektu o jakości trwającej od pokoleń jest najlepszym przykładem zrównoważonego myślenia. Produkty VOLA są wytwarzane z najlepszych materiałów zgodnie z najwyższymi standardami jakości. VOLA to doskonały skandynawski kunszt wykonany z najlepszych materiałów, wspierany przez najnowszą technologię. Produkcja odbywa się w fabryce w Horsens w Danii przez oddany i dbający o jakość personel, który z dumą zapewnia tylko najwyższą jakość.

Linia produkcyjna oparta jest na zasadach LEAN, w których każdy kran jest budowany na zamówienie. Preferując produkcję jednorazową nad produkcją masową, produkujemy dokładne gięcia i doskonale wypolerowany metal. Przed zapakowaniem każdy kran jest indywidualnie testowany ręcznie.

W bogatej ofercie firmy znajdziemy baterie umywalkowe (również bezdotykowe), baterie wannowe, baterie prysznicowe, krany kuchenne, akcesoria łazienkowe oraz produkty SPA.

Salon (sklep) łazienkowy VOLA Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz