ZACK – Sklep Warszawa

Założona w Niemczech w 1985 roku, Zack jest jedną z wiodących marek specjalistycznych akcesoriów łazienkowych i mieszkalnych ze stali nierdzewnej w Europie. Właściciele założyli dobrze ugruntowaną na rynku firmę promującą i dystrybuującą prawie 500 indywidualnych produktów łazienkowych i mieszkalnych nie tylko Europie, lecz również w Afryce i na wyspach Oceanu Indyjskiego. Do  najbardziej rozpoznawalnych linii produktów marki Zack należą: Scala, Atore, Linea | Polished, Linea | Brushed, Civio, Fresco, Additions | Polished, Additions | Brushed oraz Heated Towel Rails.

W ofercie marki Zack znajdziemy wysokiej jakości akcesoria łazienkowe, kuchenne a także praktyczne i eleganckie dodatki na stół i do salonu. Cechą charakterystyczną produktów Zack jest połączenie surowej formy z najwyższej jakości stalą szlachetną 18/10 w wykończeniu matowym i z połyskiem. Kolekcje akcesoriów łazienkowych firmy Zack zyskały grono swoich gorących zwolenników, ceniących sobie ponadczasowość designu i wysoką jakość wykonania.

Marka Zack stworzyła kolekcję wyposażenia łazienek, która obejmuje eleganckie dodatki do łazienki takie jak: lustra, kosze na śmieci, półki i wiele, wiele innych.  W naszej ofercie znajdziesz eleganckie uchwyty i przydatne gadżety łazienkowe. Wszystkie wytworzone przez firmę Zack zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. doskonale sprawdzą się one w każdej łazience, gdyż mają neutralną formę pasującą do wielu typów wnętrz. Ponadto każdy produkt jest łatwy w pielęgnacji. W produktach firmy Zack spotyka się elegancja i praktyczność, które odmienią każdą łazienkę.

Salon (sklep) łazienkowy ZACK Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz