Alape – Sklep Warszawa

Alape logo

Mimo wieloletniej tradycji, założona w 1896 r. niemiecka firma Alape, od momentu założenia, śmiało patrzy w przyszłość, koncentrując się na innowacji. Do dnia dzisiejszego Alape nieprzerwanie udoskonala technologię emaliowania i nadawania nowych form przestrzennych, by wytwarzać perfekcyjne rozwiązania sanitarne wysokiej jakości, które nie mają sobie równych pod względem designu.

Alape AB.SO450.1

Wszelkie umywalki Alape wytwarzane są ze szkliwionej stali, co pozwala nadawać im najrozmaitsze kształty i wymiary. Ponadto są one niezwykle lekkie i cechują się wysoką wytrzymałością. Szkliwiona stal łączy designerski potencjał stali i trwałość oraz odporność chemiczną szkła. 

Alape Aform

W szerokiej ofercie firmy Alape znajdują się umywalki: nablatowe, wpuszczane w blat, półblatowe, wiszące czy wolnostojące. W asortymencie firma posiada również zlewozmywaki oraz misy.

Alape SP.FR1000.R1

Projekty tej firmy to nowoczesne wyraźne kształty i purystyczny design. Do wykonania swoich produktów firma używa tylko materiałów najwyższej jakości. Estetyczne rozwiązania produktów Alape oferują odpowiedź na różnorodność potrzeb Klientów na całym świecie.

Alape WT.RX400.KE

Salon (sklep) łazienkowy Alape Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz