Architekci

Architekci a współpraca z salonem wyposażenia łazienek.
Dlaczego architekci współpracują z nami?

  1. Handlowcy i doradztwo
  2. Logistyka i dostępność produktów
  3. Salony
  4. Szkolenia

1. Handlowcy i doradztwo

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy przeszli wszystkie szkolenia u współpracujących z  nami producentów, posiadają wiedzę na temat szczegółów instalacyjnych i technicznych oferowanych przez nas materiałów. Od początku naszej działalności w branży łazienkowej koncentrujemy się na współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Znamy dobrze potrzeby jakie mają projektanci w swej pracy i problemy z jakimi zmagają się na etapie realizacji swych koncepcji oraz współpracy z klientami. Za kluczowe wartości uznajemy:

  • rzetelną informacje o dostępności oferowanych materiałów
  • odpowiedzialność za proponowane rozwiązania techniczne
  • aktywną obsługę współpracujących z nami projektantów. 

Na wizje projektantów odpowiadamy rozwiązaniami – znajdujemy produkty o odpowiednich kolorach, kształtach i rozmiarach, takie które pasują do designu, założonego budżetu oraz terminów realizacji. W naszym portfolio posiadamy wiele produktów, z których wspólnie wybieramy te najodpowiedniejsze.

2. Logistyka i dostępność produktów

Nasz magazyn wysokiego składowania, na pięciu poziomach wypełniony jest produktami potrzebnymi do realizacji wizji architektonicznych. Własny transport ułatwia elastyczność dostaw do Państwa klientów, a kontrola jakości produktów opuszczających nasz magazyn zapewnia ciągłość procesu budowlanego.

3. Salony

Ekspozycje w naszych salonach wyposażenia łazienek mają przede wszystkim stanowić wygodny warsztat pracy dla projektantów (architektów) i ich klientów. Nasze ekspozycje łazienkowe opierają się na próbkach i wzorach materiałów, ale również na gotowych rozwiązaniach sanitarnych. Dzięki temu nasze salony dostarczają inspirację, a my prezentujemy nasze indywidualne podejście do każdego tworzonego projektu łazienkowego.

4. Szkolenia

W pracy projektanta znajomość produktów, trendów w designie, nowości materiałowych oraz możliwość wymiany poglądów z innymi projektantami jest jedną z kluczowych elementów warsztatu pracy projektantów. ALEOTTI organizuje szkolenia z zakresu znajomości produktów, nowości produktowych, rozwiązań technologicznych oraz ogólnej wiedzy o designie przez prezentację realizacji słynnych światowych projektantów.

Zapraszamy do kontaktu:

Piotr Redlik

mail: predlik@aleotti.pl

tel: 502 597 361

Dodaj komentarz