Alveus – Sklep Warszawa

Alveus-logo

Alveus to słoweńska firma będąca częścią spółki Kovinoplastika Loz. Od lat z pasją projektuje ona i produkuje zlewozmywaki, które jak mówią właściciele są sercem kuchni.

Alveus Line 70 Zlew kuchenny

Zlewozmywaki granitowe to coraz powszechniejszy wybór przy urządzaniu kuchennego wnętrza. Są one trwałe, schludne oraz bardziej odporne na czynniki zewnętrzne. Ponadto dostępne są one w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Alveus QUADRIX 20 FS

Zlewozmywaki firmy Alveus występują w wielu formach: prostokątnych, okrągłych, narożnych. Można je wpuścić w blat, podwiesić, mogą być nakładane i zawierać od 1 do 2,5 komory. Opcjonalny jest również ociekacz. Zlewozmywaki są również dostępne w wielu kolorach i rozmiarach.

Alveus Monarch Quadrix 60 Gold

Najciekawszymi pozycjami w ofercie firmy Alveus są zlewy i zlewozmywaki Apelles, Stylux, Monarch,  Crystalix, Karat, Wave, Quadrix Granital Plus, Glassix, Pure, Quadrix, Vision, Intermezzo, Sensual, Formic, Granital, Rock&Roll, Niagara, Falcon, Galapagos, Praktik, Line Maxim, Pixel, Elegant, Trend, Duo, Kombino, Variant, Line Start, Zoom, Form, Basic, Classic i Compact.

Alveus Zlewozmywak granit

Salon (sklep) łazienkowy Alveus Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz