Ardea Arte – Sklep Warszawa

Ardea Arte Logo

Ardea Arte proponuje połączenie rzemiosła i sztuki w formie luksusowych mozaik ceramicznych. W swych produktach przeplatają tradycję z nowoczesnością. 

Ardea Arte mozaika kwiaty

W polityce firmy ważne jest indywidualne podejście do klienta i urzeczywistnienie wszystkich jego pomysłów, dlatego Ardea Arte zdecydowała się na ręczną metodę produkcji.

Ich nowoczesne kolekcje idealnie wpasowują się idealnie w obecne trendy światowego wzornictwa. Wzory mozaik Ardea Arte zdecydowanie wykraczają poza granice tradycyjnego pojmowania mozaik łazienkowych, to prawdziwe dzieła sztuki. 

Ardea Arte mozaika prysznic

Założyciele marki odkopali z kurzu zapomniane, tradycyjne mozaiki, by nadać im nową świeżość i jakość w nowoczesnym wydaniu. By stworzyć klientom niczym nieograniczone możliwości projektowe w swojej ofercie Ardea Arte ma niezliczoną liczbę kolorów. Ponadto klienci mogą kreować własne wzory na zamówienie. Co więcej firma zajmuje się również tworzeniem obrazów mozaikowych na zamówienie. 

Ardea Arte mozaika stick bronze

Najbardziej rozpoznawalnymi liniami tej marki są Fusion, Mauretan, Geometry, Classic, Celebrity, Sensual, Deco, Pixel Art, Art Mosaic i Bath. W naszych warszawskich salonach mogą państwo przekonać się na czym polega wyjątkowość tej polskiej marki.

Ardea Arte mozaika obraz ścienny Warszawa

Salon (sklep) łazienkowy Ardea Arte Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz