Astro – Sklep Warszawa

Astro-logo

Astro Lighting to brytyjski producent, obecny na rynku od 1997 roku producent oświetlenia. Obecnie firma cieszy się sporym uznaniem na arenie międzynarodowej, które zawdzięcza umiejętnemu połączeniu w swoich produktach wysokiej jakości i nadzwyczajnego designu.

Astro lampa wiszaca Szklo kolorowe

Astro Lighting od lat dostarcza klientom stylowe, aczkolwiek funkcjonalne oświetlenie zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. W każdym ze swoich projektów projektanci starają się zawrzeć esencję sztuki użytkowej – produkt finalny ma być funkcjonalny, jednocześnie przyciągając wzrok tak by nie dało się przejść obok niego obojętnie.

Astro Kinkiet Mashiko Tomix

Specjalnością firmy Astro Lighting jest oświetlenie łazienkowe – plafony, oprawy sufitowe, podświetlane lustra, kinkiety i lampy wiszące. Wszystkie z nich dostępne są w wyróżniających się, efektownych wzorach.

Astro Kinkiet Tallin

Astro Lighting stanowi doskonały wybór, który idealnie wpasowuje się w nowoczesną, minimalistyczną estetykę. Jednakże w bogatej ofercie miłośnicy urządzonych klasycznie wnętrz również znajdą coś dla siebie.

Astro lampa wiszaca Szklo metalizowane

Salon (sklep) łazienkowy Astro Lighting Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz