Axor – Sklep Warszawa

Axor logo

AXOR to jena z marek grupy Hansgrohe, która już od 1933 roku zatrudnia światowej klasy projektantów, designerów i dekoratorów wnętrz, by rozwijać swoje produkty klasy Premium oraz rozszerzać poszczególne kolekcje, wprowadzając nowy wymiar komfortu do codzienności swoich klientów. 

Axor Starck Organic

W bogatym asortymencie marki AXOR znajdziemy: kolekcje łazienkowe, Axor ShowerSolutions, akcesoria, armaturę (w tym elektroniczną), umywalki oraz wanny. Ta niemiecka firma łazienkę traktuje jako prywatne, wyjątkowe sanktuarium odprężenia i dobrego samopoczucia w twoim domu. Marka Axor, nie poprzestaje na tworzeniu pojedynczych produktów, kreuje przestrzeń twojej łazienki jako całość. 

Firma do każdej z ich kolekcji podchodzi indywidualnie, by były one możliwie jak najbardziej różnorodne pod względem stylistyki. Najbardziej rozpoznawalnymi kolekcjami marki są: Axor Citterio, Axor Citterio E, Axor Citterio M, Axor Urquiola, Axor Massaud, Axor Uno, Axor Uno², Axor Carlton oraz Axor Montreux

Axor Philippe Starck Shower

Niektóre z kolekcji oprócz wysokiej jakości armatury oferują klientom również wanny, umywalki i meble łazienkowe. W ostatnim czasie niezwykle popularne wśród klientów stały się serie Axor Starck, Axor Starck V i Axor Starck X zaprojektowane przez Philippe’a Starck’a – jednego z najwybitniejszych twórców współczesności. W jego opinii w dobie XXI wieku – wieku ciągłego pośpiechu, człowiek odczuwa tęsknotę za prostotą i spokojem. Powstałe w tym duchu kolekcje zamykają się w funkcjonalnych elementarnych formach, a dzięki ich prostocie przetrwają każdą modę. 

Axor Starck epatuje puryzmem i bezkompromisowością formy, wnosząc do wnętrz świeżość i spokój. Axor Starck Organic pozwala na racjonalne zużycie wody łącząc wyjątkowy design z ochroną środowiska. Marka AXOR za sprawą syntezy nowoczesnej techniki i unikalnego, awangardowego wzornictwa tworzy produkty prysznicowe linii AXOR Showers, które wprowadzają nowy wymiar komfortu w codzienność klientów. 

Proponując innowacje w dziedzinie obsługi (technologia Select) marka stara się umożliwić klientom zmianę codziennego prysznica w celebrację niezwykłych doznań. Rozwiązania prysznicowe AXOR ShowerSolutions oferują klientom ekskluzywne doznania podczas użytkowania: estetyka wyrafinowanego designu łączy się z innowacyjną techniką, stwarzając nowy wymiar komfortu w strefie prysznica. ShowerSolutions można łączyć z innymi kolekcjami i liniami oferowanymi przez markę AXOR.

Axor Starck prysznic

Salon (sklep) łazienkowy Axor Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz