Blue Water – Sklep Warszawa

Blue Water Logo

Blue Water to jedna z wiodących na rynku marek. Firma istnieje już od ponad 25 lat i w tym czasie wyspecjalizowała się w dziedzinie produkcji kranów i akcesoriów łazienkowych ze stali nierdzewnej. 

BlueWater Denver bateria wannowa

Do Grupy Blue Water należą marki Art Platino i Blue Water. Z początku firma ta była niewielką manufakturą, która trudniła się produkcją baterii łazienkowych i kuchennych. Jednak od samego początku najważniejszymi wartościami, na które Blue Water kładł nacisk była jakość i design ich produktów. 

BlueWater Denver bateria umywalkowa

Jakość, wytwarzanych przez tę firmę, została potwierdzona licznymi certyfikatami i nagrodami. Strona estetyczna produktów, równie ważna dla Blue Water, projektowana jest przez znanych, światowej klasy, włoskich i hiszpańskich designerów.

 

W swojej ofercie marka proponuje swoim klientom ponad 100 modeli armatury kuchennej oraz ponad 200 modeli baterii łazienkowych oraz potrzebne akcesoria. Marka stawia sobie za cel innowacje, dlatego stale wypuszcza na rynek nowe, zgodne z obecnymi trendami modele baterii. Najnowsze kolekcje baterii kuchennych Colorado i Emira pokochali zadowoleni klienci, urzeczeni ich niepowtarzalnym stylem oraz ekspercką jakością wykonania.

BlueWater Gala bateria umywalkowa

Baterie Grupy Blue Water idealnie będą prezentować się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach jak i w tych w stylu retro, nadając im niepowtarzalny, indywidualny charakter. Kolorowa armatura to najbardziej nowatorski projekt tej marki. Są one niezwykle oryginalne i niebanalne, nie ważne czy występujące z inną kolorową armaturą czy będące jedynie akcentem kolorystycznym. Ponadto producent zapewnia o solidnym wykonaniu baterii, gwarantując ich długookresową, cichą i niezawodną pracę.

BlueWater Hugo bateria umywalkowa

Salon (sklep) łazienkowy Blue Water Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz