BPM Lighting – Sklep Warszawa

bpm-logo

BPM Lighting to działający na rynku już od prawie 30 lat, hiszpański producent opraw oświetleniowych. Na dziś dzień najciekawszymi pozycjami w ofercie firmy są innowacyjne oczka halogenowe, lampy wbudowane oraz lampy podtynkowe.

ALBA LED Lines Collection By BPM Lighting

Po wielu latach, nabrawszy doświadczenia na rynku BPM Lighting oferuje klientom funkcjonalne, innowacyjne produkty o niebanalnym designie i najwyższej jakości. Ponadto wszelkie oświetlenie wychodzące z fabryk tej firmy tworzone jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i surowców.

ALTAIR S-LIGHT Surface by BPM Lighting

Oprócz ciekawej estetyki firma oferuje także precyzyjne wykonanie, które gwarantuje trwałość produktów. Oświetlenie BPM Lighting idealnie wpasowuje się w trendy światowego designu, a w procesie projektowania uczestniczy sztab doświadczonych projektantów.

BPM KELLY wisząca Warszawa

Firma proponuje różne rodziny oświetlenia, które zachwycają spójnym designem i różnorodnością. Do najbardziej popularnych rodzin oświetlenia firmy BPM Lighting należą: Alabama, Alan, Alba, Alberta, Altair, Cube, Florida, Gala, Ibiza, Kol, Lucia, Luk, Mallorca, Menorca, Oracle, Su, Tube oraz Wing.

BPM Lighting

Salon (sklep) łazienkowy BPM Lighting Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz