Bruma – Sklep Warszawa

Bruma Logo

Bruma – marka, której korzenie sięgają 1953 roku, oferuje klientom kilka kolekcji baterii w różnych stylach oraz akcesoria łazienkowe. W jej ofercie znajduje się ponad 30 modeli baterii, co sprawia że Bruma jest jedną z największych firm na portugalskim rynku artykułów wyposażenia łazienek. 

Bruma 3

Słynąca z wysokiej jakości produktów marka troszczy się o środowisko dbając o wykorzystywanie surowców w jak największym stopniu oraz wdrażając przyjazne naturze metody produkcji. Po kilku dekadach, zdobywszy doświadczenie Bruma ustabilizowała swoją pozycję na rynku jako jedna z wiodących marek i skupiła na designie jako na najwyższej wartości, przy okazji rozszerzając sprzedaż na rynek międzynarodowy. 

Bruma 1

Obecnie Bruma słynie z niesamowitych kolekcji technologicznie zaawansowanych baterii o niebanalnym designie. Stworzywszy linię produktów z charakterem, portugalska firma zdobyła serca klientów. Projektanci marki Bruma inspiracje czerpią, jak sami mówią, z otoczenia. Potem w procesie produkcyjnym łączą je z najnowocześniejszymi technologiami. 

Bruma 2

Design finalnego produktu pozwala doskonale oddać wartości ważne dla firmy: funkcjonalność, jakość i niebanalność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów Bruma stale poprawia ergonomię produktów i dopracowuje ich stronę estetyczną.

Salon (sklep) łazienkowy Bruma Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz