Catalano – Sklep Warszawa

Catalano-logo

Catalano to jedna z największych i najbardziej cenionych włoskich firm zajmujących się produkcją umywalki, miski WC, deski toaletowe i brodziki łazienkowe. Ta włoska firma działa na międzynarodowym rynku i prężnie się rozwija od kilkudziesięciu lat. 

ceramica Catalano 3

Swoje innowacyjne produkty firma tworzy z najwyższej klasy materiałów, dbając o perfekcyjne wykończenie. Każdy sprzęt sanitarny oraz akcesoria i dekoracje firmy Catalano zostały wykonane w zgodzie z najnowszymi założeniami technologicznymi. Ponadto wszelkie produkty zostały ręcznie wykończone przez doświadczonych rzemieślników. 

ceramica Catalano 2

Szczególną wartością dla firmy jest design. Ze względu na niezwykłe wzornictwo każdy produkt może być uznany za dzieło sztuki użytkowej. Firma Catalano dba o to by każdy produkt był oryginalny i niepowtarzalny. Ponadto produkty projektowane są w taki sposób, by przy jak najbardziej efektownym designie zachować jak największą funkcjonalność. 

Ceramica Catalano

Do wiodących serii oferowanych przez tego włoskiego producenta należą:  Zero, Sfera, Verso, Velis, Star, Inova Finishes, Royal, Muse, Roma, Elements, Canova, Proiezioni i Viega.

Catalano Green umywalka

Salon (sklep) łazienkowy Catalano Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz