Ceracasa – Sklep Warszawa

Ceracasa logo

Ceracasa to hiszpańska założona w 1985 roku firma produkująca płytki kamienne. W latach 90-tych do swojej oferty firma wprowadziła płytki ścienne z czerwonej gliny i w tym kierunku rozwija się do dziś. 

Lucentum Ceracasa

Jedną z najnowszych kolekcji Ceracasa jest seria Cotton. Jest to kolekcja białych, błyszczących płytek w wersji gładkiej oraz ze wzorem. Białe płytki są idealnym elementem bazowym każdej aranżacji, natomiast wzorzyste płytki są idealnym sposobem na przełamanie stylistyczne aranżacji oraz nadanie jej ciekawego rysu.

CERACASA NOVEDADES AQUARELLE PERLA

Inną nowością firmy jest kolekcja Filita. Znajdują się w niej płytki w sześciu odcieniach – neutral, bone, capuccino, black, gold, cinder i white. Wszystkie płytki są matowe i dostępne również w dwóch wersjach – z gładką powierzchnią (wersja soft) lub z teksturą (natural).

Ceracasa PORTO NATURAL PULIDO

Do najbardziej ciekawych serii w ofercie firmy Ceracasa bez wątpienia należą: Absolute, Antic, Aston, Bercy, Brazil, Calacatta, Chester, Cool, Cricket, Cuarcita, Damore, Dolmen, Dolomite, Fulla, Grenoble, Hexagono, Jainoor, Kronos, Majestic, Nature, Niza, Olimpia, Porcelain, Orion, Porto, Project, Secuoya, Soho, Tempo, Timber, Touch, Urban, Velvet, Venezia, Vermont oraz Zima.

Ceracasa Subic

Salon (sklep) łazienkowy Ceracasa Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz