CERIM – Sklep Warszawa

Cerim logo

Cerim to włoska firma zajmująca się wyrobem płytek ceramicznych, należąca do grupy Florim. Płytki wychodzące z fabryk tego renomowanego, włoskiego producenta ceramiki łazienkowej idealnie wpasują się we wnętrza w różnych stylach, dodając do każdego z nich elegancji i wyrafinowania.

Cerim Bright Forest Contemporary Stone

Kupując płytki do łazienki należy pomyśleć nie tylko o ich wyglądzie, ale także o wytrzymałości i odporności na zabrudzenia, dlatego wszechstronne, dynamiczne i innowacyjne produkty Cerim sprawdzą się idealnie. Jest to funkcjonalna i nowoczesna odpowiedź na Twoje potrzeby.

Cerim Antique Marble Bright Forest

Płytki marki Cerim tworzą wszechstronne powierzchnie, które dostosowują się do różnych potrzeb estetycznych i jednocześnie mogą łączyć się ze sobą w kompozycji unikalnej i skoordynowanej kolorystyce. Projektanci firmy interpretują różne potrzeby naturalnego materiału, takiego jak drewno, cement, kamień i tkanina serwując je w nowoczesnym i dynamicznym wydaniu. Ponadto każda płytka posiada gwarancję jakości „Made in Florim„.

Cerim Material Stones

W ofercie producenta znajdziemy następujące kolekcje: Contemporary Stone, Details Wood, Maps of Cerim, Material Stones, Memory of Cerim, Rethink of Cerim, Timeless, Natual Stone, Essential Of Cerim, Antique Marble, Bright Forest, I Tessuti di Cerim, Le Veneziane oraz Onyx of Cerim. Płytki w każdej z nich dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i formatach.

Cerim płytki Warszawa

Salon (sklep) łazienkowy Cerim Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz