CRISTALSTONE – Sklep Warszawa

CRISTALSTONE logo

Cristalstone to Polska firma która od lat jest obecna na rynku. Jakość i jedyny w swoim rodzaju, wyrazisty design  to cechy charakterystyczne kolekcji łazienkowych marki Cristalstone. Zostały one stworzone z inspiracji potrzebami i stylem życia nowoczesnego Europejczyka i to właśnie jemu są dedykowane. 

Cristalstone 1

Wszystkie produkty zostały wykonane z opracowanego przez specjalistów, wysokiej jakości konglomeratu, który wygląda i zachowuje się w dotyku jak ceramika, jednak jest od niej bardziej wytrzymały mechanicznie. Dzięki tym właściwościom umywalki mogą mieć wyraziste, niebanalne formy, niemożliwe do osiągnięcia w przypadku zwykłej ceramiki.

Cristalstone Santorinitest

Geometryczne formy i ostre krawędzie, podkreślone przez innowacyjnie odpływy liniowe, stanowią kwintesencję minimalistycznego stylu kolekcji Linea Ideal. Całą kolekcję można opisać dwoma określeniami: jakość i wyrazisty wzór. W tej kolekcji zawierają się serie Nowy Jork, Warszawa, Londyn, Lozanna, Santorini oraz Sztokholm.

Cristalstone LINEA IDEAL

Elegancja i harmonia to dwa słowa, którymi możemy doskonale opisać kolekcję umywalek Cristalstone Separado. Jest ona wynikiem refleksji nad potrzebą porządku w tym najintymniejszym miejscu, jakim jest łazienka. W tej kolekcji zawierają się serie Paryż, Augsburg, Salwador, Helsinki oraz Tokyo.

Cristalstone Linea Ideal Umywalka Ścienna biała

Salon (sklep) łazienkowy Cristalstone Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz