Dornbracht – Sklep Warszawa

Dornbracht logo

Założona przez Aloysa F. Dornbrachta i jego syna Helmuta ponad 60 lat temu firma jest dziś liderem na rynku armatury łazienkowej. Dziś rodzinnym biznesem dowodzą Andreas i Matthias – synowie Helmuta Dornbrachta

Dornbracht SUPERNOVA bateria

Przez lata działania i zdobytemu w ich trakcie doświadczeniu firma Dornbracht produkuje armaturę łazienkową najwyższej klasy, dbając przy tym o innowacyjność technologiczną oraz niebanalny design produktów. Na dziś dzień w branży Dornbracht utożsamiany jest najwyższą jakością produktów – armatury i akcesoriów łazienkowych. Ponadto firma posiada rozbudowany segment premium, w którym klienci mogą znaleźć ekskluzywną, wysokojakościową armaturę wykonaną z dbałością o każdy detal. 

Dornbracht MEM bateria

Firma wprowadziła niedawno na rynek innowacyjny system SMART WATER, który umożliwia elektroniczne sterowanie bateriami i deszczownicami, niezwykle pomocne w codziennym życiu, gwarantujące niezwykłe doznania. Kolejną ciekawą koncepcją firmy Dornbracht w zakresie aranżacji wody w łazience – PERFORMING WATER. Umożliwia on zmiany natężenia strumienia wody, co gwarantuje klientom poczucie odprężenia i relaksu. Produkty pochodzące z różnych serii, dzięki jednolitej formie, mogą być razem łączone, prezentując się świetnie w każdym wnętrzu. 

Dornbracht Tara Classic Cyprum

Do najbardziej znanych i najczęściej wybieranych produktów marki Dornbracht należą między innymi baterie: Tara, Tara Ultra, MEM, IMO, VAIA, SUPERNOVA, CL.1 i Madison. W szerokiej ofercie marki znajdziemy nie tylko produkty łazienkowe lecz również kuchenne – zlewy i krany.

Dornbracht VAIA bateria

Salon (sklep) łazienkowy Dornbracht Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz