Dunin – Sklep Warszawa

DUNIN logo

Dunin to polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. Zajmuje się ona projektowaniem i produkcją materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko mozaiki oraz płytki ceramiczne lecz również panele 3D Wallstar i listwy.

DUNIN Carat White

Tym co zdecydowanie wyróżnia produkty firmy Dunin jest śniały i niebanalny design oraz niezwykle szeroki wachlarz wariantów kolorystycznych. Dzięki tym czynnikom mozaiki i płytki tego polskiego producenta idealnie nadają się zarówno do prostych, klasycznych lecz również odważnych aranżacji. 

Dunin Arabesco

Płytki marki Dunin to polski produkt najwyższej jakości. Dzięki niezwykłej trwałości świetnie sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu  jak i miejscach publicznych. 

Dunin Mozaika Vitrum DUAL

Szeroka różnorodność serii oferowanych przez firmę Dunin sprawia że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Swoje produkty to polskie przedsiębiorstwo podzieliło na główne serie: Arabesco, Carat, Metallic, Etn!k, IMpress, Black & White, Woodstone, Travertine + Emperador, Zen, Medallion, Aurora, 3D Mazu, Lunar, Spark, Vitrum, Fat Cube, Glass Mix, Jade i Q Series.

Dunin Kolekcja Mini Hexagon

Salon (sklep) łazienkowy Dunin Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz