Duravit – Sklep Warszawa

Duravit Logo

Duravit, koncern powstały w 1817 roku w Hornbergu, dziś stał się prawdziwa potęgą na rynku sanitarnym. Od tamtej pory dba o najwyższy standard wykonania artykułów łazienkowych. W ofercie marki Duravit znajdziemy zarówno ceramikę sanitarną, jak i brodziki, wanny (w tym również wanny z hydromasażem), deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash, produkty wellness, akcesoria oraz meble łazienkowe. 

Duravit Vero Mediterranean Oak

Firma ta stworzyła wiele rozmaitych serii produktów, które cieszą się sporym powodzeniem u projektantów i klientów. Wspominając o nich nie sposób nie wymienić D-Code, DuraPlan, DuraSquare, DuraStyle, Happy, Me by Starck czy Vero. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy Duravit są umywalki: stawiane, blatowe i meblowe, do wyboru z szerokiej palety projektów, stworzonej by każdy klient znalazł model dopasowany do jego potrzeb i wymagań. 

Duravit Me by Philipe Starck umywalka

Jedną z flagowych serii marki jest seria LUV duńskiej projektantki Cecilie Manz. LUV łączy w sobie ponadczasową elegancję oraz proste, czyste formy, typowe dla skandynawskiego designu. Paleta kolorystyczna serii podkreśla świeży charakter LUV. Innymi świetnie sprzedającymi się produktami firmy są wanny i brodziki. W asortymencie marki Duravit znajdziemy zarówno wanny wolnostojące, jak i narożne, przyścienne i do zabudowy. 

Duravit DuraSquare umywalka

Ponadto w ofercie firmy, specjalnie dla klientów posiadających łazienki o niewielkim metrażu, znalazła się seria Shower + Bath. Łączy ona w sobie nowoczesny design oraz ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni stanowiąc ciekawe rozwiązanie architektoniczne. W ostatnich latach Duravit wprowadził na rynek wiele wspaniałych serii produktów: Onto, Darling New, Esplanade, Nahho, St.Trop, Paiova, Pokrywy wannowe, OpenSpace+DuraPlan, Starck 2, , Starck News, Pisuar Utronic, SensoWash, PuraVida+.

Duravit Durastyle

Watro podkreślić że w polityce firmy szczególne miejsce zajmuje ochrona środowiska naturalnego, dlatego firma wdraża ekologiczne rozwiązania produkcyjne, a na etapie projektowania produktów zwraca uwagę na dobór materiałów, wybierając te łatwo przetwarzalne. Projektując łazienkę marka Duravit jest marką, na którą z pewnością trzeba zwrócić uwagę. Dzięki nowoczesnemu designowi i wysokiej jakości wykonania, z pewnością trafi w gusta najbardziej wymagających klientów. W naszych warszawskich salonach klienci mogą na własne oczy zobaczyć dlaczego design tej marki pokochały tysiące zadowolonych nabywców.

Salon (sklep) łazienkowy Duravit Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz