Edilgres – Sklep Warszawa

EDILGRES logo

Edilgres to firma z bogatym doświadczeniem na rynku, produkująca płytki podłogowe i naścienne. Oferta firmy jest podzielona na trzy segmenty.

Pierwszym z nich jest Edilgres Marblelab wydobywa całą wspaniałość najbardziej poszukiwanego marmuru dzięki kolekcji ceramicznych wyrobów porcelanowych o niezrównanej jakości technicznej i estetycznej. Wyjątkowe piękno marmuru, z bogatą grafiką i ekskluzywnymi odcieniami, znajduje nowe moce w szerokim zakresie rozmiarów, grubości i wykończeń, które pozwalają na maksymalne podkreślenie naturalnego cieniowania produktu, oferując niezliczone zastosowania i rozwiązania kompozycji w mieszkaniach i budownictwo komercyjne.

Z kolei Edilgres Stonelab to nowoczesne laboratorium, które wybiera najlepsze cechy naturalnego kamienia i zachowuje kolory i różnorodność powierzchni, wykorzystując technologię technicznej porcelany kamionkowej, połączenie barwnych substancji i mieszanin, aby stworzyć produkt bardzo zbliżony do wyglądu obrabianej powierzchni. kamień.

Concrete Lab natomiast oferuje wybór produktów inspirowanych fakturą i autentycznym pięknem rękodzieła, wyraźnie pokazując idealną synergię między „kreatywnym myśleniem” a technologią przemysłową, która łączy w sobie kunszt i wyjątkowość.

Salon (sklep) łazienkowy Edilgres Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz