Equipe Cerámicas – Sklep Warszawa

Equipe logo

Equipe Cerámicas SL to stosunkowo młoda, hiszpańska firma założona w 1999 roku. Z początku mała i niedoceniana, stała się jednym z liderów sektora małoformatowych płytek podłogowych i płytek ściennych. 

Equipe Carrara

Sukces firmy Equipe Cerámicas wynika z połączenia wyśmienitego designu i wysokiej jakości produktów, przy zachowaniu jak największej funkcjonalności. 

Equipe Cottage Jade

W bogatej ofercie Equipe Cerámicas znajdziemy zarówno płytki o prostych formach i deseniach jak i te bardziej ekstrawaganckie. Ponadto sztab projektantów dba o to, by wszelkie wyroby firmy idealnie wpasowywały się w najnowsze trendy światowego wzornictwa. 

Equipe Metro Patchwork color

Do najbardziej znanych serii płytek marki Equipe Cerámicas należą serie: Artisan, Woodland, Art Nouveau, Magical 3, Vestige, Splendours, Fragments, Alpstone, Bardiglio, Urban, Coralstone, Micro, Sfera, Scale, Porcelain, Mallorca, Chevron Wall, Chevron, Carrara, Kite i Area15. Urządzając łazienkę warto zwrócić także uwagę na linie, takie jak Dunas, Cottage, Evolution InMetro, Caprice DECO, Hexatile Cement, Hexawood, Rhombus, Curvytile, Masia, Metro, Caprice, Hexatile, Country, Evolution oraz Octagon. Obecnie ta mała firma z Hiszpanii zawojowała rynek światowy, trafiając w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Equipe Metro

Salon (sklep) łazienkowy Equipe Ceramicas Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz