EXCLUSIVE DESIGN BY FORMOSA Sklep Warszawa

Exclusive Design by Formosa Sklep Warszawa

EXCLUSIVE DESIGN jest marką, która powstała z myślą o projektowaniu i promowaniu oryginalnych produktów do dekoracji i aranżacji wnętrz. Kolekcja produktów pod marką EXCLUSIVE DESIGN łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym i kreatywnym designem.
Przygotowana oferta stanowi doskonałą propozycję dla entuzjastów nietypowych i efektownych rozwiązań we wnętrzach. Produkty EXCLUSIVE DESIGN pozwalają na kreowanie intrygujących aranżacji, fantazyjnych kompozycji i tworzenie oryginalnych dekoracji z wykorzystaniem klasycznych elementów wystroju wnętrz.

EXCLUSIVE DESIGN BY FORMOSA Mozaika kamienna

Wystarczy odrobina wyobraźni, aby przekształcić zwykłe pomieszczenie w intrygujące i klimatyczne miejsce, które wprawia w zachwyt i cieszy duszę. Kolekcja dekoracyjnych mozaik obejmuje kilkadziesiąt różnych wzorów. Połączenia różnych kolorów, kształtów, rozmiarów i faktur potęgują atrakcyjny efekt wizualny. Oprócz mozaik ze szkła i kamienia, w naszych salonach w Warszawie znajdziesz również produkty o bardziej egzotycznym charakterze, takie jak mozaiki z kokosa i bambusa. Ponadto, design idzie w parze z istotnymi rozwiązaniami praktycznymi.

EXCLUSIVE DESIGN BY FORMOSA Mozaika szklana

Mozaika szklana i kamienna

Mozaiki szklane i kamienne z oferty EXCLUSIVE DESIGN są niezwykle zróżnicowane. W portfolio znajdziesz asortyment mozaik szklanych, które różnią się rodzajem szkła (np. satynowe, float, barwione), grubością (od 4 do nawet 14 mm) oraz zastosowaniem – na przykład do stref mokrych. Klikając na wybrany produkt, poznasz jego charakterystyczne cechy.

Salon (sklep) łazienkowy EXCLUSIVE DESIGN BY FORMOSA Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz