FABRESA – Sklep Warszawa

FABRESA logo

Fabresa powstała w 1960 roku w Lucena del Cid (Hiszpania), z zamiarem dostarczenia rozwiązań ceramicznych na małą skalę. Kilka lat temu firma zdecydowała się na nowy kierunek, wdrażając strategie ekspansji międzynarodowej oraz system rozwoju portfela produktów, łączący aktualne trendy estetyczne i potrzeby rynku. 

Fabresa Ivanna

Fabresa od lat proponuje swoim klientom znakomity, niebanalny design płytek ceramicznych. Tradycyjny design oraz doskonała jakość i wytrzymałość – tak można opisać produkty tej firmy. W ofercie odnajdziemy zarówno płytki rustykalne, wzorzyste, jak i najbardziej nowoczesny design w postaci graffiti na kaflach ściennych czy napisów na płytkach cegiełkowych. Fabresa śledzi oraz nadąża za trendami, nawet tymi najbardziej ekstrawaganckimi. 

Fabresa Plaqueta Blanco Połysk

W ramach polityki operacyjnej Fabresa przykłada szczególną wagę do ochrony środowiska. Z tego powodu stale ulepsza swój proces produkcyjny, aby zminimalizować wpływ, jaki może on wywrzeć na środowisko. Podwójne procesy wypalania, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także zapewniają wysoką jakość produktów, przyczyniają się do tego.

Fabresa Artisan Baza Blanco Mix

W ofercie producenta szczególne miejsce zajmują najciekawsze i najczęściej wybierane przez klientów kolekcje: Vita, Comte, Aragon, Eco, Hive, Stone, White, Antic, Aria, Artisan, Bevelled, Eclectic, Lisbon, Oporto, Unicolor, Vermont, Craquele, Faro, Forli, Ivanna, Lombard, Noir, Triana, Vox, Breda oraz Chocolat.

Fabresa VITA

Salon (sklep) łazienkowy Fabresa Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz