Floorgres – Sklep Warszawa

FLOORGRES logo

Floor Gres to włoska firma zajmująca się wyrobem płytek ceramicznych – idealnych zarówno do domowych czy biurowych wnętrz, jak również na zewnątrz., należąca do grupy Florim. Jednocześnie jest jedną z największych i najbardziej cenionych przez Klientów marek koncernu Florim.

Floor Gres Satariano Floors and Walls Modern Bathroom

Gres z cienkiej porcelanowej nawierzchni Floor Gres jest w stanie sprostać różnym nowoczesnym projektom, potrzebom technicznym i eko-kompatybilności, gdzie sektory architektoniczne i projektowe łączą się poprzez odnowioną równowagę między człowiekiem a naturą, pomiędzy skonstruowanym środowiskiem a środowiskiem naturalnym.

Floorgres Floor 2.0

Ich produkty podłogowe są wykonane z cienkiej porcelanowej kamionki o racjonalnym wzornictwie inspirowanym naturalnymi kolorami i opracowane na wiele powierzchni, dostępne w różnych rozmiarach i grubościach, które zapewniają wysoką wydajność techniczną w zastosowaniach takich jak posadzki przemysłowe. Wszystkie produkty Floor Gres to jakość „Made in Florim„. Gwarancja profesjonalizmu i jakości poparta poczuciem pasji, inwestycjami korporacyjnymi w zrównoważony rozwój środowiska i innowacje technologiczne to niektóre z głównych wartości grupy przemysłowej, która działa na rynku międzynarodowym od ponad 50 lat.

Floorgres Industrial

W ofercie producenta znajdziemy następujące kolekcje: Airtech, B&W, Black Cosmic, Black Silk, Buildtech, Chromtech/1.0, Ecotech, Floortech, Flowtech, Geotech, Greentech, Industrial, Rawtech, Reverse, Stontech/1.0, Styletech, Tech#2 oraz Walks/1.0.

Floor Gres Walks 1.0 Styletech Industrial Industrial Buildtech

Salon (sklep) łazienkowy Floorgres Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz