Geberit – Sklep Warszawa

Geberit-logo

Geberit to obecnie jedna z największych i najważniejszych firm branży sanitarnej na świecie. Powstała ona w 1874 roku, a na przestrzeni lat zdobyła doświadczenie oraz doskonale poznała rynek i potrzeby klientów. Zakłady produkcyjne firmy Geberit znajdują się głównie w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, choć również w Polsce w Kole i Włocławku znajdują się fabryki tej ogromnej spółki.

Geberit sigma40 aquaclean

Geberit produkuje przede wszystkim systemy sanitarne, rurowe i instalacyjne. W swojej bogatej ofercie firma posiada również: baterie umywalkowe, syfony, pisuary, toalety, prysznice, spłuczki, umywalki, wanny i bidety. 

GEBERIT 2

Wszystkie produkty firmy Geberit odznaczają się ponadprzeciętną jakością oraz niebanalnym designem. Ponadto firma zwraca dużą uwagę na ergonomię swoich produktów oraz ich funkcjonalność. Bogate wzornictwo oraz szeroki wachlarz kolorów produktów firmy Geberit sprawia że bez trudu wpasują się one w każdą łazienkę. 

GEBERIT

Ważny punkt oferty firmy Geberit to stelaże podtynkowe do zabudowy, dostępne w wielu wymiarach. Najbardziej popularne są stelaże Duofix, Sigma i Monolith. Ponadto ciekawą propozycją firmy jest też deska myjąca Aquaclean.

Geberit AquaClean

Salon (sklep) łazienkowy Geberit Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz