GRESPANIA – Sklep Warszawa

GRESPANIA logo

Grespania to międzynarodowa firma produkująca ceramiczne, innowacyjne zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa produkty. W jej ofercie znajdziemy Płytki podłogowe, płytki ścienne, elementy specjalne, mozaiki, meble łazienkowe oraz rozwiązania techniczne.

Grespania płytki ceramiczne Wabi Sabi Warszawa

Warto podkreślić, że Grespania stawia na najwyższą jakość i troszczy się o środowisko realizując m.in. program gospodarowania odpadami. Dokładna kontrola jakości produktów marki Grespania na etapie produkcyjnym sprawia, że płytki docierające do klienta z pewnością będą służyły latami.

Grespania Alpes gres porcelanowy

W katalogach firmy znajdziemy aż pięć linii mozaik – Cirene, Musa, Nereida, Signia, Velia. Ponadto firma oferuje płytki porcelanowe imitujące  metal, drewno, kamień, marmur i cement oraz takie przeznaczone do przestrzeni przemysłowych lub miejskich.

Grespania płytki dekoracyjne w tonacji metalicznej

W ofercie producenta najciekawszymi i najczęściej wybieranymi przez klientów kolekcjami są: Cambridge, PatagoniaAmazoniaCubana, Atlas, Calacata, Lyon, Jura, Namibia, Alpaca, Montreal, AtacamaBasileaBilbao, DockHomestoneSkyline I Palace Madras.

Grespania Amazonia gres porcelanowy

Salon (sklep) łazienkowy Grespania Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz