Hansgrohe – Sklep Warszawa

Hansgrohe Logo

Hansgrohe jest jedną z wiodących marek na rynku wyposażenia łazienek. Ta założona w 1901 roku przez niemieckiego pioniera branży sanitarnej – Hansa Grohe firma, zmieniła się w lidera innowacji na rynku międzynarodowym. Dziś na całym świecie Hansgrohe jest utożsamiane z wysoką jakością produktów, precyzją wykonania oraz funkcjonalnością. Bogata oferta firmy zadziwia niezwykłym wzornictwem i nowoczesnym designem produktów. 

Hansgrohe Puravida

W każdym produkcie grupa Hansgrohe stara się zawrzeć przyszłościowe rozwiązania sanitarne, po to by klienci mogli korzystać z nich jak najdłużej i cieszyć się nimi każdego dnia. Trzon oferty firmy stanowi armatura: łazienkowa i kuchenna. Hansgrohe proponuje klientom wybór spośród bogatej oferty baterii: umywalkowych, prysznicowych, kuchennych, wannowo-prysznicowych oraz bidetowych. Wszystkie modele armatury gwarantują wysoki komfort użytkowania, zawierając ponadto funkcje oszczędzające wodę i energię (takie jak EcoSmart, CoolStart czy AirPower).

 

Armatura Hansgrohe jest projektowana w trzech różnych stylach, tak by każdy klient znalazł produkt idealny do jego łazienki. Armatura stylu Avantgarde przyciąga wzrok za sprawą jej iście rzeźbiarskich form. Awangardowa linia armatury PuraVida zachwyca intuicyjną funkcjonalnością, zmysłowym minimalizmem oraz świeżością estetyki. Styl Classic to klasyczne formy w nowoczesnej interpretacji. Design Hansgrohe Classic elegancję i harmonię splata z nietradycyjnymi innowacjami, kreując przytulną atmosferę w Twojej łazience. Ponadto dbając o indywidualny komfort, koncern oferuje zróżnicowane wysokości armatury. 

Hansgrohe Metris S

Najbardziej popularne wśród klientów marki linie armatury Classic to Metris Classic i Talis Classic. Styl Modern to coś ta klientów ceniących sobie współczesną estetykę, sztukę wzornictwa i przejrzystość. Baterie marki Hansgrohe, stworzone w tym duchu, są dyskretne, eleganckie i zaprojektowane w taki sposób by tworzyć poczucie przestrzenności pomieszczenia. Co więcej modele mają zróżnicowaną wysokość oraz dostępne są w różnych kategoriach cenowych. Linie baterii zaprojektowane w tym duchu to Metropol, Metris, Talis, Focus i Logis

Hansgrohe Logis umywalka

Najnowsze, bardzo dobrze rozpoznawalne baterie Hansgrohe, te z serii Logis, zostały zaprojektowane by współgrać całą gamą umywalek – zarówno z płaską ceramiką łazienkową, jak i taką o zaokrąglonych krawędziach. Baterie Logis, z pośród innych produktów na rynku wyróżnia przede wszystkim wzornictwo. Ich łagodna forma, nie tylko przyciąga wzrok lecz również jest funkcjonalna. Baterie tej serii korzystają z wydajnych, ekologicznych rozwiązań pozwalają oszczędzać cenne zasoby naturalne naszej planety.

 

Funkcjonalna linia Focus ułatwia codzienne życie zapewniając swobodę użytkowania każdego dnia, przy tym zachwycają rozsądną ceną. Linia armatury Metris zapewnia stuprocentowy komfort w strefie umywalki. Dzięki zredukowanemu wzornictwu, modele te wpasowują się w każde wnętrze. Ponadto baterie Metris są oszczędne i ekologiczne, a wszystko to za sprawą wbudowanego ograniczenia przepływu wody do 5 litrów/minutę. Do popularnych wśród klientów produktów Hansgrohe należą również prysznice. 

Hansgrohe Logis bateria

Bogata oferta proponuje nabywcom głowice, główki prysznicowe oraz dysze boczne, w niezliczonych wariantach o różnej wielkości. Generują one nawet do dziewięciu rodzajów strumieni wody w tym musujący, który cudownie odpręża i masuje. Dzięki wielofunkcyjności, łatwości obsługi oraz rozmaitości form, głowice firmy Hansgrohe wyróżniają się na tle innych. Warto zwrócić szczególną uwagę na zestaw prysznicowy Raindance. Hansgrohe syntezuje słynną niemiecką jakość i precyzję oraz nowoczesne wzornictwo, idealnie wpasowując się w gusta klientów i wyróżniając się wśród innych producentów. Jednocześnie firma wybiera ekologiczne metody produkcji, starając się przy tym oszczędzać jakże cenne zasoby naturalne naszej planety. Na ekspozycji naszych warszawskich salonów można zobaczyć produkty marki Hansgrohe.

Salon (sklep) łazienkowy Hansgrohe Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz