HÜPPE – Sklep Warszawa

Huppe Logo

HÜPPE, jeden z liderów dzisiejszego rynku sanitarnego, swoją pozycję zdobyła dzięki najwyższej jakości swoich produktów. W 1966 roku stworzyła nowy segment rynku sanitarnego, wprowadzając na rynek pierwszą kabinę natryskową. 

Od tamtej pory HÜPPE nie zwalnia tempa i stale zadziwia klientów innowacyjnymi produktami o niecodziennym designie. W ofercie HÜPPE znajdziemy wysokiej klasy produkty z których firma słynie: brodziki, parawany nawannowe i kabiny. Produkty pogrupowane są na trzy segmenty: Basics, Medium i Premium

Seria Basics proponuje podstawowe rozwiązania łazienkowe w oszczędnej formie, Medium oferuje produkty o niebanalnym designie i większą ilością udogodnień. Segment Premium natomiast to wyroby z ekstrawaganckimi innowacjami ozdobione najwyższej klasy dekorami chromowymi. HÜPPE słynie z modeli kabin takich jak: Xtensa, Ena, Aura Elegance, Ena 2.0, Enjoy, Berlin czy Paris. Ponadto HÜPPE proponuje szeroki wachlarz kabin typu Walk-in i parawanów wannowych – okrągłe, narożne, jednoczęściowe i segmentowane. Co więcej w jakże bogatej ofercie firmy znajdziemy różne rodzaje brodzików w tym również podpłytkowe. 

HUPPE kabina prysznicowa

W polityce firmy ważne miejsce zajmuje minimalizacja wpływu na środowisko. Na etapie produkcji dbają o jak najmniejsze zużycie energii i korzystanie z przetwarzalnych materiałów, a na etapie projektowania produktów starają się tworzyć konstrukcje charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością oraz dążące do zredukowania niepotrzebnych nakładów energetycznych. Jeśli chcą Państwo osobiście sprawdzić na czym polega wyjątkowość oferty HÜPPE, zapraszamy do naszych warszawskich salonów.

HUPPE Walk in kabina

Salon (sklep) łazienkowy HUPPE Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz