Jaga – Sklep Warszawa

Jaga-logo

Jaga to założona w 1962 roku, nieustannie rozrastająca się firma produkująca konwektory, grzejniki dekoracyjne oraz nagrzewnice przemysłowe. Wszystkie produkty produkowane są w fabryce w Belgii, skąd firma wysyła je do ponad 65 krajów na całym świecie.

Jaga grzejnik Arco

Jaga skupia się na kreatywności i wprowadzaniu innowacji. Projektanci firmy starają się przełamać utarte sposoby myślenia i od lat zaskakuje konsumentów i projektantów innowacyjnymi koncepcjami produktów na wszystkich płaszczyznach zarówno pod względem estetycznym jak i technologicznym.

Jaga grzejnik Circo

Jedną z ciekawszych kolekcji firmy jest kolekcja Low H2O, stanowiąca alternatywę dla grzejników panelowych. Model Geo jest pierwszym grzejnikiem, w całości wykonanym z naturalnego kamienia. Grzejnik Iguana produkowany jest z wykorzystaniem nowej, unikalnej technologii dzięki czemu jest ona dostępna w niezliczonej liczbie kształtów. Heatwave z kolei jest całkowitą nowością na rynku i zadziwia ciekawą fakturą dzięki wykonaniu ze specjalnego gatunku betonu.

Jaga grzejniki dekoracyjne aranżacje Warszawa

Systemy DBE i Oxygen, w które zaopatrzona jest większość grzejników firmy Jaga, są pierwszymi podobnymi inteligentnymi rozwiązaniami na rynku.

Jaga grzejnik GEO

Salon (sklep) łazienkowy JAGA Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz