KELA – Sklep Warszawa

KELA logo

To właśnie akcesoria łazienkowe przekształcają Twoją łazienkę w oazę dobrego samopoczucia, a szczególnie te marki Kela. Na początku ubiegłego stulecia panowie Ferdinand Keck i Hugo Lang założyli w Stuttgarcie firmę pod nazwą utworzoną z pierwszych liter ich nazwisk. Zaczynali od produkcji mioteł i szczotek, a dziś stworzona przez nich marka jest czołowym producentem akcesoriów do kuchni i łazienki na rynku światowym.

Kela Zestaw akcesoriów łazienkowych NATURA

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pojedynczych akcesoriów, czy chcesz nadać swojej aranż nowy impet – dla idealnego wyposażenia w łazience i toalecie Kela oferuje różnorodne serie akcesoriów łazienkowych. Seria łazienkowa składa się zazwyczaj z mydelniczki, dozownika mydła, filiżanki szczoteczki do zębów i zestawu toaletowego. 

Kela Liron pojemnik na płatki kosmetyczne

Aby uzyskać pożądany efekt w łazience, należy również wybrać odpowiednie tkaniny kąpielowe, takie jak ręczniki, maty łazienkowe lub zasłony prysznicowe. By dopełnić aranżację potrzebny jest również wieszak na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy i uchwyt do prysznica.

Kela KRISTALL Kubek Łazienkowy

Ogólnie rzecz biorąc, Kela w swojej ofercie posiada około 40 serii dedykowanych łazience, utrzymanych w różnych stylach – od naturalnych i klasycznych, przez zdobne i bogate, po kolorowe i nowoczesne. Nawet przy wyborze koloru żadne życzenie nie pozostaje niespełnione. Zasadniczo dostępna jest cała paleta kolorów. Najważniejszymi materiałami używanymi w wysokiej jakości akcesoriach łazienkowych  marki Kela są: stal nierdzewna, mosiądz, ceramika, porcelana, kamień naturalny, plastik, szkło akrylowe, drewno i drewno.

Kela Zestaw Toaletowy Fabio

Salon (sklep) łazienkowy Kela Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz