Keramag – Sklep Warszawa

Keramag Logo

Keramag to niemiecka firma, będąca jednym z wiodących producentów rynku ceramiki sanitarnej. Obecnie marka wchodzi w skład międzynarodowej grupy Geberit

Keramag Myday umywalka

W obfitej ofercie marki Keramag możemy odnaleźć produkty sanitarne, dzięki którym możemy w pełni wyposażyć swoją łazienkę: kabiny prysznicowe, umywalki standardowe, podblatowe, stawiane na blat, miski WC wiszące i stojące, wanny, brodziki oraz meble łazienkowe i akcesoria.

 

Każdy produkt projektowany i wytwarzany jest w taki sposób, by klient mógł się nim nieprzerwanie cieszyć przez lata, co jest szczególnie ważne patrząc pod kątem ekologii. 

Keramag wanna Mattis

Ceramika sanitarna wychodząca z zakładów Keramag jest wykonywana z wyselekcjonowanych materiałów o najwyższej jakości. Ponadto produkty są odporne na zarysowania, środki chemiczne oraz łatwe w czyszczeniu. Wszelkie serie łazienkowe marki Keramag są projektowane w taki sposób, by przy zmaksymalizowanej funkcjonalności zachować jak najciekawszy design.

Keramag XENO2 umywalka

Ponadto projektanci na etapie projektowania wybierają energo- i wodooszczędne rozwiązania, by nasz wpływ na środowisko naturalne był jak najmniejszy. Do najbardziej znanych i jednocześnie najczęściej wybieranych przez klientów kolekcji należą: Citterio, Silk, Xeno², Preciosa-2, myDay, iCon, iCon-xs, Renova nr 1, Renova nr 1 Plan, Renova nr 1 Comprimo New oraz Renova nr 1 Comfort.

Keramag XENO2 wizualizacja umywalka

Salon (sklep) łazienkowy Keramag Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz