KERASAN – Sklep Warszawa

KERASAN logo

Kerasan to firma, która zapewnia swoim klientom od ponad 50 lat jakość, design i innowacja w wyposażeniu łazienek. Została ona założona w 1960 roku i specjalizuje się w produkcji wyrafinowanych ceramicznych urządzeń sanitarnych. Obecnie firma znajduje się na głównych rynkach międzynarodowych, z kompletnymi kolekcjami mebli, akcesoriów i elementów wyposażenia łazienki.

Kerasan Sklep, salon Warszawa

Od ponad 50 lat Kerasan produkuje produkty wysokiej jakości, nie tylko ze względu na wymagania rynku, ale także dlatego, że produkcja wyrafinowanych urządzeń sanitarnych, cenionych na całym świecie, jest przede wszystkim pasją, która rozwija się z dnia na dzień i wypełnia każdego dnia. Jest to myślenie, które zawsze napędzało i nadal napędza firmę.

Kerasan Ego Toaleta WC podwieszana

Kerasan produkuje tylko we Włoszech, gdzie każdy produkt jest projektowany i produkowany, aby zapewnić niezrównaną doskonałość. Każdy produkt gwarantuje niezawodność i trwałość, a także świetny wygląd i funkcjonalność. Wybór najczystszych surowców, dokładne i rygorystyczne prototypowanie, najsurowsze wewnętrzne kontrole jakości, wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i pełne zarządzanie całym procesem produkcyjnym: w ten sposób firma tworzy niepowtarzalne, bezpieczne produkty.

KERASAN WALDORF wanna wolnostojąca

W ofercie producenta szczególne miejsce zajmują najciekawsze i najczęściej wybierane przez klientów kolekcje:  Tribeca, Aquatech, Flo, Ego, Waldorf, Retrò, K09, Bit, Bath-Tub, K01, Decò, Cento, Bentley, Washbasins, Flat, Showers oraz Artwork.

Kerasan retro konsola

Salon (sklep) łazienkowy Kerasan Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz