Kermi – Sklep Warszawa

Kermi-logo

Kermi to niemiecka firma zajmująca się produkcją grzejników i urządzeń grzewczych od 1967 roku. Grzejniki Kermi słyną ze znakomitej jakości oraz wydajności. Ponadto cechują się korzystną ceną. Sporym atutem tych artykułów jest także atrakcyjne wzornictwo, które idealnie łączy w sobie estetykę i funkcjonalność. Zaawansowane parametry techniczne, osiągnięte dzięki połączeniu materiałów najwyższej jakości i wyjątkowej precyzji wykonania, znacząco wpływają na redukcję kosztów związanych z ogrzewaniem.  

W bogatej ofercie marki odnajdziemy między innymi grzejniki płytowe, grzejniki dekoracyjne i łazienkowe oraz różnego rodzaju konwektory, ściany grzewcze, konwektory kanałowe i mocowanie, niezbędne do prawidłowego montażu grzejnika w twoim domu.

W ofercie producenta znajdziemy kilka wybijających się kolekcji. Należą do nich między innymi: therm-x2 Profil, therm-x2 Plan, therm-x2 Line, Verteo, Ideos, Tabeo, Signo, Credo-Half, Icaro, Diveo, Casteo, Credo-Uno, Duett, Pateo, Kermi Decor, Asteo oraz B20.

Salon (sklep) łazienkowy Kermi Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz