Kludi – Sklep Warszawa

Kludi Logo

KLUDI to rodzinna, niemiecka firma która od niemal 100 lat produkuje armaturę. Obecnie jest jednym z wiodących niemieckich producentów armatury kuchennej i łazienkowej oraz zestawów natryskowych. 

Kludi Bozz

Dzięki dokładnym kontrolom podczas produkcji produkty KLUDI, produkowane aż w 5 fabrykach firmy w Europie, to wyroby najwyższej jakości. KLUDI w swej ofercie stawia na różnorodność, oferując klientom szeroki wachlarz wyrobów, które ciszą klientów na całym świecie. W dziedzinie designu KLUDI stawia na innowacyjność, nieszablonowość i niebanalność, a wszystko po to by zaspokoić potrzeby klientów. 

KLUDI BOZZ bateria

Baterie elektryczne, jedno- i dwuuchwytowe, termostaty, moduły podtynkowe, systemy odpływowo-przelewowe akcesoria łazienkowe – te wszystkie produkty KLUDI oferuje nam w najwyższej jakości. W katalogach tej marki każdy klient odnajdzie coś w swoim stylu. W szerokim wachlarzu stylów produktów KLUDI znajdziemy między innymi: rustykalny, purystyczny, nowoczesny, klasyczny, soft puryzm i organiczny. 

Spełniająca najwyższe standardy jakości armatura firmy KLUDI jest jak powiew świeżości dla każdego projektu łazienki. Ponadto wybierając produkty tej marki klient może mieć pewność, że będzie się nimi cieszyć przez długi czas.

 

Szczególnie ciekawą serią w ofercie firmy jest seria KLUDI E2. Cechuje się lekkością kształtów, prostymi formami i zgeometryzowanymi kształtami. To wyjątkowe połączenie stwarza wrażenie ponadczasowej elegancji. KLUDI E2 świetnie nadaje się do nowoczesnych, minimalistycznych, funkcjonalnych wnętrz.

Kludi prysznic

Salon (sklep) łazienkowy KLUDI Warszawa

Zapraszamy do naszych salonów (sklepów) z łazienkami:

Dokładny adres z mapkami dojazdu do naszym sklepów łazienkowych można znaleźć na stronie kontakt

Dodaj komentarz